LiptaviaZa značkou s názvom Liptavia stoja dvaja Liptáci. Dvaja nadšenci prírodnej kozmetiky, zdravého životného štýlu a liptovskej prírody. Úspešných slovenských výrobcov prírodnej kozmetiky dnes nie je málo a mnohí ponúkajú veľmi kvalitné produkty. Prečo teda Liptavia?

Po zistení, že na slovenský trh prichádza čím ďalej viac rôznych kozmetických výrobkov zo zahraničia, sa rozhodli prispieť svojou troškou do mlyna pôvodných slovenských produktov. Dlhoročné skúsenosti s prírodnou kozmetikou ich priviedli na myšlienku vytvoriť značku, ktorá bude odrážať bohatstvo, čistotu a kvalitu prírodných zdrojov Liptova. Cieľom značky Liptavia je dokázať, že kvalitná prírodná kozmetika sa dá vyrobiť z aktívnych látok získaných aj zo Slovenska a Liptova.


Značku Liptavia a jej ideu tvorili viac ako 2 roky. Liptavia je značka s dušou a jedinečným poslaním. Popri tvorbe výrobkov zároveň chceli celému svetu priblížiť krásy liptovského kraja, jeho kultúru, vôňu a bohatú históriu. Každá séria produktov preto obsahuje svoj špecifický QR kód, ktorý skrýva zaujímavé informácie o Liptove, jeho zvyklostiach a jedinečných miestach. S každým novým kozmetickým radom budú prichádzať nové a nové príbehy, pochádzajúce zo srdca Liptova.

Základné parametre značky:
príprava na Ecocert - všetky produkty sa pripravujú tak, aby ich bolo možné v budúcnosti certifikovať
kvalitné ingrediencie – použité sú najkvalitnejšie suroviny dostupné na trhu.
funkčnosť – cieľom bolo aby produkty spĺňali tie najvyššie nároky zákazníkov.
príjemná konzistencia – na základe obšírneho testovania a pripomienok zákazníkov.
vôňa – produkty sú neparfumované, použité sú len éterické oleje.
cena – rozumná cena za kvalitný produkt.

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.