Sprchový gél Divoká Ruža 200 ml

4,90 €
Kód tovaru: 106224
 Späť na: Telo

Lavera Sprchový gél BIO Divoká ruža

Zbavte sa stresu a všetkých starostí v uvoľňujúcom kúpeli Body SPA! Šetrné tenzidy na kokosovej a cukrovej báze umožňujú skutočne jemné čistenie pokožky. Výťažky zo starostlivého BIO ružového oleja a stimulujúcej myrty v kombinácii s rozkošnou vôňou ružového esenciálneho oleja prinášajú chvíle ozajstného uvoľnenia a odpočinku.

Kľúčové ingrediencie:

Ružový olej je obzvlášť bohatý na vitamín A, C a E, podporujú obnovu buniek a chránia pokožku pred pôsobením voľných radikálov. Naviac má tonizujúci a protizápalový účinok a pôsobí proti kŕčom.
V Nemecku má kultivovanie divokých ruží a výroba ružového oleja viac ako 1000 ročnú tradíciu. Ružový olej je jedným z najhodnotnejších a tiež najdrahších olejov na svete. Získava sa metódou parnej destilácie. Na výrobu 1l ružového oleja treba 3-5000 kg ružových plátkov, pozbieraných v skorých ranných hodinách. V ranných hodinách je koncentrácia cenných aromatických substancií najvyššia - preto sú kvety zbierané práve zavčas rána.

Fleur de Sel, morská soľ- pochádza z Británie. Je obzvlášť jemná a bohatá na horčík a vápnik. Morská soľ Fleur de Sel zjemňuje pleť a stimuluje jej metabolizmus, čím umožňuje pokožke ľahšie absorbovať ostatné ošetrujúce látky. Horčík podporuje metabolizmus buniek, vápnik oživuje a posilňuje pokožku. ​

Objem
200 ml

Krajina pôvodu
Nemecko

Zloženie
Water (Aqua), Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Betaín, Sea Salt (Maris Sal), Rosa Canina Fruit Extract *, Rosa Damascena Flower Water *, Sodium PCA, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Alcohol *, Fragrance ( parfum) **, Citronellol **, Geraniol **, Linalool **, Limonene **, Citral **
* Suroviny z certifikovaného poľnohospodárstva
** Prírodné esenciálne oleje    

Pripojte svoj príspevok...
Prihlásiť sa dole s existujúcim účtom: ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.