Prírodné mydlo so Svetelným koreňom a kozím mliekom 100g

4,90 €
Kód tovaru: 080100139
 Späť na: Svetelný koreň
Prírodné mydlo so Svetelným koreňom s kozím mliekom, bez pridaných vôní a farbív.
Mydlo ktoré neobsahuje žiadne pridané farbivá a vône, ručne robené s olivového oleja obohatené o Svetelný koreň a kozie mlieko. Je vhodné hlavne pre ľudí, ktorý majú suchú a citlivú pokožku alebo sa trápia s ekzémom či psoriázou (lupienkou). Samozrejme je dobré aj pre ľudí, ktorí problémy s pokožkou nemajú a chcú aby to tak aj zostalo.
  • Mydlo neobsahuje vonné zložky ani farbivá, je preto vhodné aj na najcitlivejšiu pokožku.
  • Bez alergénov. Mydlo bez obsahu vôní a farbív, ideálne na citlivú pokožku pre deti aj dospelých.
  • Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac, a preto u nás nenájdete silno preparfumované mydlá, ale jemné prírodné vône.
Svetelný koreň
Svetelný koreň je na obsah látok veľmi bohatá koreňová zelenina, podporujúca celkovú imunitu organizmu. Je bohatý na zinok a niacín, v porovnaní so zemiakmi má asi tisíckrát väčšie množstvo vitamínu A, viac železa, viac vápnika, viac vitamínu C, aminokyselín a doteraz 31 dokázaných stopových prvkov. Je zdrojom kremíka - pôsobí na kožu a vlasy, výsledkom je hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy. Zvláštnosť svetelného koreňa však nespočíva len v hojnosti a merateľnosti obsiahnutých látok a v ich vyváženom pomere, ale predovšetkým v tom, že hľuza má veľkú a jedinečnú schopnosť ukladať svetelný éter dôležitý pre ľudské telo a pôsobiaci ako aktivátor pri budovaní vnútorných a vonkajších síl potrebných aj pre našu imunitu a psychickú vyrovnanosť.

Kozie mlieko
  • Kozie mlieko je bohaté na bielkoviny, proteíny, vitamíny, mastné kyseliny a minerály, ktoré sú prospešné pre kožu.
  • Hydratuje, zabraňuje vysušeniu a popraskaniu kože.
  • Kozie mlieko obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá pomáha odstrániť odumreté kožné bunky z povrchu kože, má nesmierne množstvo vitamínu E a vitamín A, ktorý spomaľuje účinky starnutia, zabraňuje hnedým škvrnám a zhrubnutiu kože.
  • Pre tých, ktorý trpia kožnými ochoreniami ako sú ekzémy a lupienka-psoriáza je veľmi dobrý a zanecháva pokožku veľmi mäkkú a vláčnu.
  • Kozie mlieko má rovnaké ph ako ľudská pokožka. Pri pravidelnom používaní mydla bude pokožka menej náchylná na škvrny, čiary a vrásky.
  • Mydlo s kozím mliekom prospieva ľudom s citlivou pleťou, pretože neobsahuje prísady ako je alkohol, konzervanty, penidlá, umelé tužidlá, prospieva ľudom s akné, pretože bielkoviny v mlieku zabíjajú baktérie spôsobujúce akné.
  • A najlepšie na koniec, účinne napomáha pri liečbe Atopických ekzémov: Odstraňuje suchú kožu, zmierňuje svrbenie a tým zabraňuje vznik zápalu kože.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umývaniami udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mydelničke alebo visí na magnetke, v sieťke alebo na špagátiku. Odvďačí sa vám dlhšou trvácnosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na Slovensku a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracované hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Rozmery mydla sú približne 7,5 x 6 x 2,5 cm.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI)
Olivový olej, kozie mlieko, Dioscorea batata (Svetelný koreň), Glycerine (glycerol), Aqua (voda)

Výrobca
Emília Mészárošová

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.