Soľné prírodné mydlo levanduľové so Svetelným koreňom 100g

5,50 €
Kód tovaru: 080100206
 Späť na: Svetelný koreň
Prírodné mydlo s morskou soľou, Svetelným koreňom, kombináciou zmydelnených olejov, konkrétne kokosového, oleja z čiernej rasce a cupuacu masla s prídavkom esenciálneho oleja z levandule.

Istý podiel včelieho vosku alebo soli v mydle májú schopnosť nasávať a viazať svetelný éter.
Tento svetelný éter zostáva v mydlách stabilný a až pri procese umývania sa dostáva do kože.

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silno preparfumované mydlá, ale jemné prírodné vône. Naše soľné mydlo obsahuje vysoké množstvo jemne mletej morskej soli, ktorá mu dodáva tvrdosť a blahodárne účinky.

Svetelný koreň
Svetelný koreň je na obsah látok veľmi bohatá koreňová zelenina, podporujúca celkovú imunitu organizmu. Je bohatý na zinok a niacín, v porovnaní so zemiakmi má asi tisíckrát väčšie množstvo vitamínu A, viac železa, viac vápnika, viac vitamínu C, aminokyselín a doteraz 31 dokázaných stopových prvkov. Je zdrojom kremíka - pôsobí na kožu a vlasy, výsledkom je hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy. Zvláštnosť svetelného koreňa však nespočíva len v hojnosti a merateľnosti obsiahnutých látok a v ich vyváženom pomere, ale predovšetkým v tom, že hľuza má veľkú a jedinečnú schopnosť ukladať svetelný éter dôležitý pre ľudské telo a pôsobiaci ako aktivátor pri budovaní vnútorných a vonkajších síl potrebných aj pre našu imunitu a psychickú vyrovnanosť.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umývaniami udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mydelničke alebo visí na magnetke, v sieťke alebo na špagátiku. Odvďačí sa vám dlhšou trvácnosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleje a maslá s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na Slovensku a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracované hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI)
Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Chloride (morská soľ), Sodium  Nigella Sativa Seedate (zmydelnený olej z čiernej rasce LZS), Sodium Theobroma Grandiflorum Butterate (zmydelnené cupuacu maslo LZS), Svetelný koreň (Dioscorea batata), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Lavandula Angustifolia Flower Oi (EO levanduľa), linalool*, geraniol*, limonene*

Výrobca
Lucia Kaplánová

Vyrobené na Slovensku

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.