Vavrínové soľné prírodné mydlo so Svetelným koreňom 100g

5,50 €
Kód tovaru: 080100398
 Späť na: Svetelný koreň
Prírodné mydlo s morskou soľou, Svetelným koreňom a vavrínovým olejom.

Vavrínové mydlo má jedinečnú zvláštnu podmanivú vôňu, ktorú si nemusí obľúbiť každý, ale kto ho skúsi ten sa k nemu rád vracia....

Istý podiel soli alebo včelieho vosku v mydle májú schopnosť nasávať a viazať svetelný éter.
Tento svetelný éter zostáva v mydlách stabilný a až pri procese umývania sa dostáva do kože.

Precízne zvolená kombinácia olejov zaručí bohatú a krémovú penu, pridané esenciálne oleje zanechajú na vašej pokožke jemnú vôňu. Sme zástancami pravidla, že menej je niekedy viac a preto u nás nenájdete silno preparfumované mydlá, ale jemné prírodné vône. Naše soľné mydlo obsahuje vysoké množstvo jemne mletej morskej soli, ktorá mu dodáva tvrdosť a blahodárne účinky.

Svetelný koreň
Svetelný koreň je na obsah látok veľmi bohatá koreňová zelenina, podporujúca celkovú imunitu organizmu. Je bohatý na zinok a niacín, v porovnaní so zemiakmi má asi tisíckrát väčšie množstvo vitamínu A, viac železa, viac vápnika, viac vitamínu C, aminokyselín a doteraz 31 dokázaných stopových prvkov. Je zdrojom kremíka - pôsobí na kožu a vlasy, výsledkom je hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy. Zvláštnosť svetelného koreňa však nespočíva len v hojnosti a merateľnosti obsiahnutých látok a v ich vyváženom pomere, ale predovšetkým v tom, že hľuza má veľkú a jedinečnú schopnosť ukladať svetelný éter dôležitý pre ľudské telo a pôsobiaci ako aktivátor pri budovaní vnútorných a vonkajších síl potrebných aj pre našu imunitu a psychickú vyrovnanosť.

Tomuto mydlu bude najlepšie ak ho budete medzi umývaniami udržiavať pekne v suchu. Rado sa povaľuje na mydelničke alebo visí na magnetke, v sieťke alebo na špagátiku. Odvďačí sa vám dlhšou trvácnosťou a predĺži tak váš pôžitok z jeho používania.

Všetky naše mydlá sú vyrobené ručne procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, kde zmiešate oleje a maslá s roztokom hydroxidu sodného a dôjde k chemickej reakcii, ktorú nazývame zmydelnenie. Mydlá sa ďalej obohacujú o bylinky, esenciálne oleje, vitamíny, farbivá, kozmetické íly a rôzne iné zložky. Každé mydlo musí zrieť na vzduchu, ideálne aspoň 4 týždne, kým dosiahne to správne pH, až potom ho zabalíme a odošleme k vám.

Mydlá sú vyrábané v malých dávkach, preto sa jednotlivé dávky od seba môžu jemne líšiť v dizajne, farbe alebo vôni.

Všetky naše mydlá sú vyrobené na Slovensku a prešli mikrobiologickým aj dermatologickým testovaním a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky na kozmetické výrobky, máme vypracované hodnotenie o bezpečnosti kozmetických výrobkov a mydlá sú tiež oznámené na portáli CPNP.

Hmotnosť mydla je 100g ± 5g.

Zloženie mydla (INCI)
Sodium Cocoate (zmydelnený kokosový olej), Sodium Oleate (zmydelnený olivový olej), Sodium Laurus Nobilate (zmydelnený vavrínový olej), morská soľ, Svetelný koreň (dioscorea batata), Glycerine (glycerol), Aqua (voda), Chlorela Powder (chlorela)
 

Výrobca
Lucia Kaplánová

Vyrobené na Slovensku

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.